ušao u povijest / Nikola Kalinić: 'Jako mi je žao što nismo osvojili Europsku ligu, ali život ide dalje'

Izjavu za iz Varšave odmah nakon utakmice dao je i Nikola Kalinić, koji će trenutak iz 7. minute varšavskog finala zasigurno pamtiti do kraja života

28.5.2015.
19:20
AP

Sevilla slavi četvrti naslov prvaka Europske lige. No, za španjolskog branitelja naslova nije sve idealno počelo.

Upravo je Nikola Kalinić golom otvorio utakmicu, ali i postao prvi Hrvat koji je zabio u finalu Europske lige.

Ipak, Španjolci se vraćaju preko Krychowiaka i Carlosa Bacce da bi na 2:2 poravnao Rotan. Čovjek odluke opet je Bacca svojim drugim golom za veliko slavlje Seville. Ovim naslovom momčad iz Andaluzije postala je najtrofejnija u ovom natjecanju.

Izjavu iz Varšave je odmah nakon utakmice dao i Nikola Kalinić, koji će trenutak iz 7. minute varšavskog finala zasigurno pamtiti do kraja života.

"Drago mi je zbog pogotka koji sam zabio, ali šteta je što nismo uspjeli osvojiti taj trofej, znali smo da je Sevilla jak protivnik i da igraju otvoren nogomet, ali nismo uspjeli. Žao mi je što nismo osvojili, ali život ide dalje", između ostalog je rekao Nikola.

Njegovu izjavu u cjelosti poslušajte u zvučnom zapisu.