Zasluženo slavlje / Neymarova dva gola u minimalnoj pobjedi Barcelone

Barca je sad na vrhu ljestvice s tri boda više od Atletica koji ima susret manje te pet bodova više od Real Madrida.

15.12.2013.
14:24
Andrew Matthews/Press Association/PIXSELL

Nogometaši Barcelone su protiv Villareala zasluženo slavili 2-1 na Camp Nou.

Neymar je u srijedu zabio hat-trick Celticu u pobjedi od 6-1, a na istom stadionu je umalo ponovio isti golgeterski učinak tri dana kasnije.

Zabio je oba gola za katalonski klub, a imao je šansu i za treći.

Prvi puta je zatresao mrežu u 30. minuti iz kaznenog udarca koji je bio dosuđen nakon što je Mario igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Barca je zabila gol na svom terenu u 41. uzastopnoj prvenstvenoj utakmici, što je rekord La Lige.

Villareal je izjednačio u 48. minuti kad je mrežu domaćina glavom zatresao Mateo Musacchio.

Katalonci su nakon toga još žešće napadali gol, a inicijativa im se isplatila u 68. minuti kad je Neymar zabio iz blizine na dodavanje Alexisa Sancheza.