'NISMO REAGIRALI NA PROVOKACIJE' / Neymar zvijezda večeri u preokretu protiv Portugala

Portugal je poveo golom Raula Meirelesa u 18. minuti, no 'Selecao' je okrenuo rezultat golovima Thiaga Silve (24), Neymara (34) i Joa (49).

11.9.2013.
11:01

Nogometna reprezentacija Brazila pobijedila je Portugal 3-1 u prijateljskom susretu odigranom u Bostonu.

"Bila je to prava natjecateljska utakmica s dosta portugalskih provokacija i oštrih prekršaja, no mi na njih nismo reagirali," kazao je najbolji igrač utakmice Neymar.

Barcelonina zvijezda je postigla drugi pogodak za Brazil  i sudjelovala u akcijama za preostala dva gola peterostrukih svjetskih prvaka.

Brazil je ovaj mini ciklus priprema za SP okončao s dvije uvjerljive pobjede. Prvo je u nedjelju deklasirao Australiju 6-0, a potom uvjerljivo dobio i Portugal koji je nastupio bez lakše ozlijeđenog Cristiana Ronalda.

Idućeg mjeseca Brazil očekuju prijateljske utakmice protiv Južne Koreje i Zambije.