RUSI PROPUSTILI PRILIKU / Neymar podbacio u nacionalnom dresu

Rusi su propustili po prvi puta u povijesti pobijediti Brazil, a momčad Fabia Capella je već u prvom dijelu promašila nekoliko izrazitih prilika.

26.3.2013.
7:33
PIXSELL

U prijateljskom susretu odigranom na Stamford Bridgeu u Londonu nogometaši Brazila i Rusije su odigrali 1:1, a Brazil se spasio poraza pogotkom Freda u posljednjim trenucima utakmice.

Rusi su propustili po prvi puta u povijesti pobijediti Brazil, a momčad Fabia Capella je već u prvom dijelu promašila nekoliko izrazitih prilika. Prvi pogodak pao je u 73. minuti kada su se Rusi čak i potcjenjivački poigravali u petercu Brazila, da bi nakon nekoliko izbacivanja lopte s gol linije Fajzulin konačno pogodio.

U posljednjoj minuti utakmice Hulk je prošao po lijevoj strani i pronašao nečuvanog Freda koji spašava Brazil poraza. Za Brazil su igrale gotovo sve zvijezde, a posebno je razočarao Neymar s neobaveznom igrom.