GLAVOBOLJE ARSENA WENGERA / Nespretni vratar Arsenala

Vito Mannone je i golman mlade talijanske reprezentacije, a neviđenu glupost je napravio na utakmici s Bjelorusijom koju su Talijani izgubili 3:0 i ostali bez Eura.

16.10.2010.
14:16

Menadžer Arsenala Arsen Wenger muku muči s vratarima, a dodatne glavobolje zadao mu je treći vratar i mladi talijanski reprezentativac Vito Mannone.

On je bio na vratima reprezentacije kad su Talijani izgubili 3:0 kod Bjelorusije u dodatnim kvalifakacijama i time ostali bez Eura sljedeće godine i Olimpijskih igara u Londonu godinu kasnije.

No, manji je problem za Arsenal to što mladi Talijani neće vidjeti Euro. Engleze, točnije Wengera, muči loša intervencija mladog vratara kada je već u 4. minuti Bjelorusija postigla pogodak. Već minutu kasnije bilo je 2:0 za domaćine te se išlo u produžetke u kojima su Bjelorusi osigurali Euro.

Nakon ove utakmice valjda je jasno Viti Mannoneu zašto je tek treći vratar Arsenala i zašto na utakmicama dobiva mizernu minutažu.