GRČKA POSLA / Najsmješniji autogol ikad u bizarnom meču!

Internetom se 'poput kuge' širi video pod nazivom "Najsmješniji autogol ikad" s utakmice grčkog prvenstva između Panioniosa i OFI-ja s Krete. No, i cijela je utakmica samo po sebi bila - bizarna.

19.9.2012.
9:22
contra.gr

Nogometaši Panioniosa i OFI-ja odigrali su jednu od najbizarnijih utakmica godine koja je završila pobjedom domaćina 2:1.

Rezultat sam po sebi nije posebno čudan, no zanimljivo je da Panionios oba pogotka ( u 30. i 54. minuti) može zahvaliti gostima s Krete koji su pogađali vlastitu mrežu.

Kao da to nije bilo dovoljno, pa su i domaćini počastili OFI u 84. minuti još jednim autogolom!

Dakle, sva tri zgoditka bili su autogolovi, no vrhunac utakmice je bio prvi od njih koji se internetom počeo širiti pod nazivom "Najsmješniji autogol ikad".

U 30. minuti slovenski nogometaš Mirnes Sead Šišić je pred svojim vratima visoko napucao loptu koja je u neobičnom luku pala pred zbunjenog vratara OFI-ja i završila u mreži.

Naravno, najveći dio krivnje ide na račun gostujućeg golmana, no autogol se piše 31-godišnjem Slovencu bošnjačkih korijena.