ZABAVLJAJU SE / Lovren snimio slavljenički video iz svlačionice Vatrenih: 'Daj mi pivu, ne mogu više'

Dejan Lovren je nakon utakmice snimio video iz svlačionice u kojem se može vidjeti kako Vatreni slave prolazak u četvrtfinale

5.12.2022.
22:30
Screenshot

Hrvatska nogometna reprezentacija se plasirala u četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Kataru nakon što je u osmini finala nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca izbacila Japan s 3-1.

SLJEDEĆA STANICA BRAZIL /

Hrvatska nakon drame jedanaesteraca slavila protiv Japana i plasirala se u četvrtfinale

Nakon 120 minuta rezultat je bio 1-1, da bi prilikom raspucavanja s bijele točke u junaka izrastao Dominik Livaković koji je obranio tri udarca Japanaca.

Posebna smo nacija

Tijekom Mundijala u Rusiji, Vatreni su također bili kraljevi produžetaka i penala budući da ukupno gledano Hrvatska u 'knockout' dazi SP-a je u sedam od osam susreta igrala produžetke. Jedini put kada je Hrvatska okončala utakmicu nakon 90 minuta igralo se finale protiv Francuske.

Tada je reprezentacija imala odličnu koheziju i atmosferu, a sada se može vidjeti kako je atmosfera također na razini. Dejan Lovren je nakon utakmice snimio video iz svlačionice u kojem se može vidjeti kako Vatreni slave prolazak u četvrtfinale. Viknuo je: 'Daj mi pivu, ne mogu više', a cijelo slavlje možete pogledati u videu.