HIT-SITUACIJA IZ 2. HNL VRTI SE PO JEDNOJ OD NAJPOPULARNIJIH SPORTSKIH STRANICA NA SVIJETU: Razlog je, naravno, bizaran

14.10.2019.
12:45
Screenshot

Jedna od najpopularnijih sportskih stranica na svijetu s više od 11 milijuna pratitelja SportBible objavila je dašak romantike s hrvatskih nogometnih terena.

Na utakmici 2. HNL između Dugopolja i Sesveta kad je sudac Tin Krečak poništio gostima pogodak postignut s bijele točke. Sve se to događalo prije tri godine, no postao je taj penal nogometni evergreen.

U 75. minuti Sesvetama je kod rezultata 2:1 za domaćina dosuđen udarac s bijele točke nakon što je igrač Dugopolja Ivan Žižić igrao rukom u kaznenom prostoru. Penal je sigurno izveo Ante Aralica, zabio gol, ali je lopta prošla kroz šuplju mrežu.

ODGOVOR KOJI ĆE IZNENADITI MNOGE DINAMOVCE: /

Olmo otkrio zašto je zapravo ostao s Modrima

Sudac je odmahnuo rukom

Sudac Krečak je samo odmahnuo rukom pokazavši da se igra nastavi, dok su igrači Sesveta protestirali u šoku.

Ipak, gosti su uspjeli izjednačiti, u petom minuti sudačke nadoknade Petar Bosančić je zatresao mrežu, ovaj put lopta nije prošla kroz nju.