Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
GENIJ U PROBLEMIMA /

Dejan Savičević pod istragom, pale ozbiljne optužbe na njegov račun, zbog toga se ide u zatvor

Zakon je jasan, za ta djela slijedi teška kazna

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Legendarni crnogorski nogometaš i nekadašnja zvijezda Crvene zvezde i Milana, Dejan Savičević, kojeg zagrebačka publika pamti i po ispadu prije utakmice između Jugoslavije i Hrvatske, našao se u velikim problemima. Kako javlja crnogorski portal Press protiv njega se vode dva istražna postupka.

"Osnovnom državnom tužiteljstvu u Podgorici je, 17. siječnja ove godine, podnesena kaznena prijava od strane Milete Šćepanovića (nogometni sudac), protiv Dejana Savićevića, predsjednika Nogometnogsaveza Crne Gore, i Radojice Kruščića, predsjednika Sudačke komisije NS Crne Gore, za krivično djelo falsificiranja isprave.

Također, 3. veljače ove godine, podnesena je i anonimna prijava protiv predsjednika NS Crne Gore, po kojoj je formiran kazneni predmet radi utvrđivanja osnova sumnje da je počinjeno kazneno djelo utaja poreza i doprinosa. U oba predmeta je u tijeku uviđaj, u okviru kojeg se prikupljaju dokazi, podaci i obavijesti potrebne za donošenje odluke”, rekao je za spomenuti portal državni tužitelj Vukas Radonjić.

A prema crnogorskom kaznenom zakonu za falsificiranje isprava kazna je do tri godine zatvora, dok se kazna u slučaju utaje poreza kreće u rasponu od jedne do osam godina ovisno o visini utajenog iznosa.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike