BARCELONA RAZBILA LEVANTE / Messija još samo tri gola dijele od vječnog rekorda

Čudesni Argentinac ove sezone je postigao 82 pogotka, te ga samo još tri dijele od rekorda Nijemca Gerda Muellera.

26.11.2012.
7:54
AP Images

Nogometaši Barcelone slavili su u dvoboju 13. kola Primere u gostima kod Levantea s 4:0, a dva zgoditka zabio je Leo Messi.

Nogometaši Seville poraženi su s čak 4:0 na gostovanju kod Atletico Madrida, a hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić dobio je crveni karton u 83. minuti.

Atletico je demolirao Sevillu već u prvom poluvremenu, a gosti su utakmicu završili sa samo osam igrača. Atletico je pobjedom ostao drugi s tri boda manje od vodeće Barcelone. U ostalim susretima Athletic Bilbao i Deportivo su odigrali 1:1, dok je Getafe slavio kod Espanyola s 2:0.