LOŠ START NA ŠALATI / Medvjedi 'pali' na Winter Classicu

"Medvjedi" su u Winter Classicu izgubili pogotkom dvije minute prije kraja. Prvo je goste u vodstvo u 25. minuti doveo Fraser, a za Medveščak je izjednačio Miller u 52. minuti. Pogodak odluke s igračem više Vienna je postigla u 58. minuti, a strijelac je bio Keller.

2.2.2013.
9:59
PIXSELL

U dvoboju 5. kola međurunde EBEL lige hokejaši Medveščaka su u Zagrebu na otvorenom klizalištu Šalata poraženi od vodećih Vienna Capitalsa s 1:2 (0:0, 0:1, 1:1).

Medveščaku je ovo već treći poraz u međurundi, ali su i dalje treći sa šest bodova. Vodi Vienna s 14., a prvak Linz ima 8 bodova. Slijedi kraća stanka zbog reprezentativnih nastupa, a Medveščak u 6. kolu 13. veljače opet igra s Viennom, ali sada u Beču.

1. Vienna Capitals 5 5 0 0 14:5 14 (4)

2. Black Wings Linz 5 4 0 1 22:16 8 (0)

3. Medveščak Zagreb 5 1 1 3 13:17 6 (3)

4. Graz 99ers 5 2 0 3 8:12 6 (2)

5. KAC 5 2 1 3 14:14 5 (0)

6. VSV Villach 5 1 1 3 10:17 4 (1)