treći poraz zaredom / 'Medvjedi' ispustili dva gola prednosti!

Medveščak je 13 minuta prije kraja utakmice imao dva gola prednosti (3-1), no borbeni Slovaci se nisu predali i uspjeli su izjednačiti, a potom u produžetku ubilježiti prvu pobjedu ove sezone nakon tri uvodna poraza. Meveščaku ostaje utjeha kako je barem osvojio bod ušavši u produžetak.

13.9.2013.
22:15

Nastavljaju se muke hokejaša Medveščaka u KHL ligi. U susretu četvrtog kola 'medvjedi' su u Ledenoj dvorani Doma sportova nakon produžetaka izgubili od Slovana iz Bratislave 3-4 (1-1, 2-0, 0-2, 0-1) upisavši i treći uzastopni poraz.

Strijelci za 'medvjede' bili su Ryan Vesce (4:21), Ivan Svarny (36:52) i Jonathan Cheechoo (39:22), dok su golove za goste iz Slovačke zabili Roman Kukumberg (15:52), Milan Bartovic (47:05), Tomas Netik (56:07) i Mario Bliznak (61:43).

Bila je to četvrta uzastopna domaća utakmice Medveščaka koji je pritom ostvario pobjedu i tri poraza sakupivši četiri od 12 mogućih bodova. Sada slijede četiri gostovanja - u ponedjeljak 16. rujna Medveščak igra u St Peterburgu protiv SKA, dva dana kasnije slijedi gostovanje u Čerepovcu protiv Severstala, zatim 20. rujna ogled protiv Lokomotiva u Jaroslavu, te za kraj prve gostujuće mini turneje 22. rujna u Moskvi protiv Atlanta.

Na ljestvici Zapadne konferencije vode moskovski Dinamo i SKA sa po četiri pobjede, dok je Medveščak na devetoj poziciji sa četiri boda. Na ljestvici svoje Bobrov divizije vode SKA i Dinamo s maksimalnih 12 bodova, dok je Medveščak peti od sedam klubova.