ŠORA KATOLIKA I PROTESTANATA / Makljaža na Old Firmu

Škotski derbi obilježili su incidenti. Osim naguravanja na travnjaku, uhićene su 34 osobe.

3.3.2011.
17:38

Nogometaši Celtica izborili su plasman u četvrtfinale škotskog kupa nakon što su u ponovljenom susretu osmine finala na stadionu Celtic Park pobijedili velikog rivala Rangers 1:0.

Pogodak odluke zabio je Wilson u 48. minuti, nakon što je Rangers od 36. minute igrao bez isključenog Whittakera. Za goste nisu nastupila dvojica ponajboljih napadača naš Nikica Jelavić, te Kylea Laffertyja koji su se ozlijedili na jučerašnjem treningu.

Bio je to 393. Old Firm i 143. pobjeda Celtica. Rangers je slavio 156 puta, dok su 94 susreta završila bez pobjednika.

Ovaj derbi obilježili su incidenti. Osim naguravanja na travnjaku, uhićene su 34 osobe.

U videu pogledajte što je izazvalo nemir.