prevario suca / Luiz Ibrahimoviću nacrtao novo mjesto za slobodni udarac

Osim rezultata, zanimljiv detalj utakmice se dogodio u prvom poluvremenu, u kojem je sudjelovao David Luiz, koji je izbrisao iscrtanu liniju za slobodni udarac te sam odredio mjesto izvođenja

18.2.2015.
12:11
YouTube Screenshot

U prvom susretu osmine finala nogometne Lige prvaka Paris Saint-Germain i Chelsea su na ParkuPrinčeva odigrali 1-1.

Osim rezultata, zanimljiv detalj utakmice se dogodio u prvom poluvremenu, u kojem je sudjelovao David Luiz.

Sudac Cüneyt Çakir svojim čarobnim sprejem je označio mjesto za slobodni udarac koji je trebao izvesti Zlatan Ibrahimović, no to se nije dopalo Brazilcu koji je izbrisao iscrtanu liniju i sam odredio mjesto izvođenja slobodnog udarca.

Srećom za njega, turski sudac to nije primjetio, te se Luiz izvukao bez kartona.

A kao što ste mogli i zamisliti, internet je 'eksplodirao' u prilično brzo vrijeme te dobio neke photoshop inačice s pomalo bezobraznim riječima.