LUDNICA U SVLAČIONICI OSIJEKA: / Euforični Bočkaj predvodio slavlje nakon rušenja Hajduka, ovo vrijedi vidjeti

Nisu se bijelo-plavi suzdržavali poslije pobjede u derbiju šestog kola

26.8.2019.
10:18
Screenshot

Nogometaši Osijeka u susretu su 6. kola Prve HNL kao domaćini svladali Hajduk sa 1-0 (1-0). Pogodak vrijedan tri boda postigao je Mance u 34. minuti nakon brzog protunapada i kombinacije sa Šoršom. Lijevi branič Hajduka Dolček neoprezno je izgubio loptu na polovici Osijeka, do nje je stigao Šorša koji je potom poslao visoku loptu na Mancea koji mu je glavom vratio u for, desni bočni domaćih nastavio je trk i zatim poslao prizemnu loptu na rub kaznenog prostora gdje je stigao Mance i preciznim udarcem pogodio donji lijevi kut.

Skender zadovoljan

Trener Dino Skender bio je sretan nakon susreta. Čestitao je svojim igračima na pobjedi, istaknuvši da je utakmica bila odlična i vrlo sadržajna. Potencirao je vrlo dobru igru osječke momčadi u prvom poluvremenu u kojem je domaćin, uz postignuti pogodak, imao još nekoliko idealnih situacija za uvjerljivu prednost.

U međuvremenu, Osijek je na svojoj Facebook stranici objavio video slavlja u svlačionici.