ODUŠEVIO I FRANCUZE / Lovren ima posebnu poruku za sve Hrvate! Odgovor na jedno pitanje ipak nije želio dati

Dejan Lovren je također otkrio da kao nove svjetske prvake vidi Francuze

17.12.2022.
20:03
Igor Kralj/PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija osvojila je treće mjesto na Svjetskom prvenstvu nakon što je u Dohi porazila Maroko s 2-1 (2-1).

KAPETAN SVE ODUŠEVIO /

Fifa napisala samo jednu riječ uz fotografiju Luke Modrića i to na hrvatskom!

Hrvatska je povela udarcem glavom Joška Gvardiola nakon uigrane akcije i dodavanja također glavom Ivana Perišića u 7. minuti. Marokanci su izjednačili samo dvije minute kasnije, kada je nakon slobodnog udarca potpuno sam ostao stoper Achraf Dari (9), koji je glavom poslao loptu u mrežu. U 42. minuti Vatreni opet vode nakon dodavanja Marka Livaje i preciznog lob-udarca s vrha kaznenog prostora Mislava Oršića.

Baš kao i Luka Modrić, vjerojatno posljednju utakmicu na svjetskim prvenstvima odigrao je Dejan Lovren, koji nije želio otkriti novinarima BeIN Sportsa oprašta li se od reprezentacije.

"Ne znam, ne mogu vam to reći, samo uživam u ovom trenutku i vidjet ćemo što će biti", rekao je Lovren koji je imao i posebnu poruku za navijače.

"Hvala što ste vjerovali u nas, od prvog trenutka, znamo da smo bili austsajderi od početka prvenstva. Znamo da smo mali i vrlo posebni."

Hrvatski branič je također otkrio da kao nove svjetske prvake vidi Francuze i to istom novinaru s kojim je imao hit reakciju kada mu nije 'pričalo' na francuskom.