spasio arsenal / Legendarni Topnik se vratio, vidio i pobijedio!

Najbolji strijelac londonskih Topnika Thierry Henry vratio se na Emirates Stadium i odmah zabio za pobjedu svoje momčadi. U igru je ušao u 68. minuti uz ovacije 60.000 navijača te s nevjerojatnom lakoćom egzekutirao Leeds u 3. kolu FA kupa.

10.1.2012.
7:30
PIXSELL

U posljednjem susretu trećeg kola engleskog nogometnog FA kupa Arsenal je na stadionu Emirates ispred gotovo 60.000 gledatelja pobijedio Leeds United s rezultatom 1:0, a pogodak odluke postigao je najbolji strijelac u povijesti Topnika Thierry Henry koji je stigao na dvomjesečnu posudbu iz New Yorka Red Bullsa.

Henry je ušao u igru u 68. minuti, a deset minuta kasnije zabio je svoj 227. gol u dresu Arsenala.
Francuz je u londonskom sastavu igrao od 1999. do 2007. godine osvojivši dva naslova engleskog prvaka i tri FA Kupa. Po odlasku iz Arsenala tri sezone je proveo u Barceloni prije no što je lani otišao u New York.

U idućoj rundi natjecanja Arsenal će ugostiti Aston Villu.