Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
LEGENDA DINAMA DOVODI BIVŠEG MILJENIKA POLJUDA: /

Na pomolu posao koji će glasno odjeknuti Splitom

Četiri godine proveo je u redovima splitskog velikana

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Nogometaši Lokomotive, na čijoj klupi sjedi legenda Dinama Jerko Leko, slavili su ove subote protiv Hajduka na Poljudu s 1:0. A osim što su im na domaćem terenu uzeli sva tri boda, čini se da će sada u svoje redove dovesti nekadašnjeg miljenika tribina. Naime, Lokomotiva je sve dogovorila s Hamzom Barryjem, koji je od kraja prošle sezone bio slobodan igrač.

Gambijski nogometaš teško se ozlijedio krajem lipnja tijekom susreta sa Slaven Belupom. Završio je na operaciji koljena od koje se još uvijek oporavlja. U klubu su imali namjeru produljiti s Barryjem, ali ovaj nije htio novi ugovor

Hamza je, inače, u dresu Hajduka skupio je 133 nastupa te je upisao deset pogodaka i 11 asistencije te ga mnogi smatraju jednim od najboljih stranaca u povijesti kluba.

Tuski mediji pisali su ljetos kako je Barry je na meti velikana Bešiktaša i da je navodno pregovarao s njima. Tvrdili su kako je sve dogovorio s upravom Bešiktaša i da će se posao gotovo sigurno realizirati jer klub nije uspio zadržati Atibu Hutchinsona koji je odbio produžiti ugovor pa im sada treba hitna zamjena. No sve je propalo nakon što se ozlijedio.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike