[VIDEO] ŠARIĆ VRLO DOBAR U DEBIJU ZA TIMBERWOLVESE: / U samo 20 minuta uspio se na pravi način predstaviti publici

Hrvatski košarkaš upisao je solidan debi za momčad iz Minnesote

15.11.2018.
8:30
AFP/Screeenshot

Bogat program u NBA ligi je iza nas, a prvi nastup u dresu Minnesote upisao je Dario Šarić. Predstavio se na dobar način, odigrao je vrlo dobrih prvih 20 minuta i pokazao da će kada se uigra s momčadi puno značiti Wolvesima.

Važna pobjeda

Njegova momčad upisala je gostujuću pobjedu 107-100 protiv New Orleans Pelicansa i tako malo popravila svoj negativan omjer pobjeda i poraza. Najbolji pojedinac Minnesote bio je Karl Anthony Towns koji je zabio 25 koševa i na to dodao 16 skokova i tri asistencije.

Za Pelicanse je sjajnu utakmicu odigrao Anthony Davis s učinkom od 29 koševa, 11 skokova i tri asistencije, a malo je. Video najboljih trenutaka Šarićevog sinoćnjeg debija, kao i ostale rezultate sinoćnjih utakmica možete pogledati ispod teksta.

Svi rezultati:

Orlando Magic - Philadelphia 76ers 111:106 Washington Wizards - Cleveland Cavaliers 119:95 Boston Celtics - Chicago Bulls 111:82 Brooklyn Nets - Miami Heat 107:120 Toronto Raptors - Detroit Pistons 104:106 Milwaukee Bucks - Memphis Grizzlies 113:116 Minnesota Timberwolves - New Orleans Pelicans 107:100 Oklahoma City Thunder - New York Knicks 128:103 Dallas Mavericks - Utah Jazz 118:68 Phoenix Suns - San Antonio Spurs 116:96 Los Angeles Lakers - Portland Trail Blazers 126:117