NISU IMALI MILOSTI / Uvjerljiva Cibona sa 'stotkom' prošla u četvrtfinale Kupa

Aleksandar Aranitović sa 26 koševa i Ivan Perasović sa 20 ubačaja i 10 skokova predvodili su Cibonu, dok je Marcus Raylor sa 12 poena bio najefikasniji kod Škrljeva.

12.12.2023.
19:45
Sime Zelic/PIXSELL

Košarkaši Cibone plasirali su se u četvrtfinale Kupa "Krešimir Ćosić" uvjerljivom domaćom 101-75 (30-13, 19-22, 34-14, 18-26) pobjedom protiv DepoLink Škrljeva.

MAMIĆ JU 'UGASIO' /

HNS ponovno želi oživjeti kontroverznu ideju protiv koje je cijeli HNL

Cibona je odlično otvorila utakmicu povevši sa 12-0, njezine je igrače služio šut za tricu pa je do kraja prve četvrtine prednost već narasla na 17 razlike. Gosti su uspjeli zaustaviti rezultatski pad u drugom dijelu, ali u trećoj četvrtini domaći su dodatno nadogradili svoju prednost sve do čak 34 razlike, a sredinom posljednje dionice bilo je i najvećih 36 razlike (93-57).

Još ranije u četvrtfinale su se plasirali Kvarner 2010, Dubrava, VROS, Zadar, Dinamo-Zagreb i Cedevita Junior, dok će posljednju utakmicu osmine finala 23. prosinca igrati Zabok i Split.

U subotu, 16. prosinca, očekuje nas spektakularna borilačka večer koju možete pratiti UŽIVO na VOYO platformi. U 19 sati počinje prijenos priredbe najveće regionalne borilačke organizacije - FNC 14 iz Sarajeva, a sat vremena kasnije počinje event vodeće europske MMA organizacije - KSW 89 u poljskom gradu Gliwice