TOTALNA LUDNICA: / Za svakoga ponešto - genitalije, razbijena glava, tučnjava...

Derbiji između najvećih srpskih rivala Partizana i Crvene zvezde uvijek su na rubu incidenta, a nerijetko i prijeđu taj rub.

16.6.2015.
11:13
Screenshot/YouTube

Crvena zvezda je kao gost slavila sa 72:69 i povela u finalnoj seriji s 2:0, ali njezina je pobjeda ostala u sjeni nemilih događaja na tribinama i parketu.

Najprije je tijekom druge četvrtine playmakeru Zvezde Stefanu Joviću razbijena glava nakon što ga je s tribina pogodio komad stolice. Utakmica je privremeno prekinuta, a srpski je reprezentativac s ledom na glavi otišao u svlačionicu.

Nakon toga je došlo do incidenta na tribini iza koša. Sukobili su se pripadnici dviju navijačkih skupina, a redari i policija su ubrzo smirili situaciju.

Mira nije bilo ni na poluvremenu kada se na parket probio jedan od navijača Partizana i pred svima pokazao - genitalije?! Radi se, inače, o poznatom navijaču koji se i ranije skidao, ali na tribinama. Sada je to napravio na parketu i to dok su na terenu bila djeca koja su tijekom poluvremena dobila priliku gađati koš.

Sve u svemu, totalna ludnica. Srbima definitivno nije dosadno kad se igraju derbiji...