TO BI BIO TEŽAK UDARAC ZA HRVATSKU KOŠARKU: / Veliki talent najavio odlazak iz Cedevite?

17:37

Tu je izjavu na svom Twiteru prenio skaut Vedran Modrić što je naišlo na plodno tlo kod turskih medija koji su se dosta posvetili toj navodnoj izjavi.

Udarac za klub

Ako Musa zaista ode iz kluba bio bi to težak udarac za Cedevitu jer se radi o sjajnom mladom košarkašu što se može vidjeti i na sljedećem videu:

Bosanskohercegovački kadet ove je sezone u ABA ligi igrao u prosjeku 6,4 minute po utakmici te je imao prosjek od 2,6 koševa i 1,4 skoka dok je u Europi za 4,18 minuta bio na prosjeku od 2,3 poena i 0,7 skokova.

Podsjetimo, košarkaši Cedevite u 12. su kolu Eurolige pobijedili turski Fenerbahče 89:59 (44:30), ostvarivši treću pobjedu u ovom natjecanju.

Ovaj poraz nije zasmetao vodećoj momčadi skupine A Top 16, jer je već osigurala prolazak dalje, dok je hrvatski prvak stigao do treće pobjede, izjednačivši se u omjeru s španjolskom Malagom i turskom Darušafakom.