TIM LEBRON – TIM GIANNIS 178-164: / Jamesova momčad se vratila iz ponora, MVP nagradu uzela zvijezda Warriorsa

Momčadi su kombinirano pokušale ubaciti 167 trica

18.2.2019.
8:17

Sastav kojeg je oko sebe za revijalnu All-Star utakmicu sastavio LeBron James svladao je izabranike suparničkog kapetana Giannisa Antetokounmpa 178-164 nadoknadivši manjak od dvadeset poena iz treće četvrtine utakmice. Nagradu najkorisnijeg pojedinca susreta ponio je kući Kevin Durant nakon što je za pobjedničku momčad ubacio najviše, 31 poen, a imao i sedam skokova. Drugo mu je to MVP priznanje s All-Stara nakon što je najkorisnijim proglašen i 2012. godine.

Nadokandili -20

U utakmici u kojoj obrane nisu bile u prvom planu Tim Giannis je imao prednost od 95-82, a njihovih 53 poena iz prve četvrtine predstavljale su i izjednačenje rekorda revijalnih NBA All-Star utakmica.

Početkom trećeg dijela igre prednost momčadi Giannisa Antetokounmpa iznosila je 109-89, no serija 33-13 LeBronova sastava okrenula je prednost na drugu stranu.

Antetokounmpo najbolji strijelac

Što se kapetana sastava tiče, onaj pobjedničke momčadi ubacio je 19 poena uz osam skokova i četiri asistencije, dok je Antetokounmpo predvodio sve strijelce susreta sa 38 postignutih koševa i jedanaest skokova.

Momčadi su kombinirano pokušale ubaciti 167 trica, LeBronova je gađala 35-90 iza crte za tri poena, Giannisova 27-77.