KRENULE ŽALOPOJKE / Srpski mediji: 'Opljačkani smo! Sramotni suci odlučili tko će biti prvak svijeta'

Njemačka je kao jedina neporažena momčad završila natjecanje na ovom Svjetskom prvenstvu i potpuno zasluženo stigla do naslova.

10.9.2023.
17:26

Njemačka košarkaška reprezentacija po prvi put u povijesti osvojila je naslov svjetskog prvaka pobijedivši u nedjeljnom finalu odigranom u Manili izabranu vrstu Srbije s 83-77 (23-26, 24-21, 22-10, 14-20).

DRAMA U ZAVRŠNICI /

Njemačka je novi svjetski prvak u košarci! Srbi ostali kratkih rukava i opet uzimaju srebro

Srpski sportski mediji su popratili finale MundoBasketa sa posebnim nabojom.

Kurir je napisao: ""Srbija brutalno opljačkana u finalu Mundobasketa! Emotivni krah heroja Srbije, sramotne sudije odlučile finale", dok Alo.rs tvrdi: "Katastrofalno suđenje koštalo Srbiju zlata, košarkaši osvetlali obraz našoj zemlji."

Mondo.rs je realističniji: "Orlovi ostali bez zlata u DRAMI, Nemačka podigla titulu!", Telegraf.rs se vraća na sudce: "Srbija je brutalno pokradena u trenucima kada se lomi meč!"