Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
Košarka /

Srbi se poklonili hrvatskom geniju koji odlazi u SAD?

Najveća nada hrvatske košarke Dario Šarić će se, prema riječima njegovog agenta Miodraga Ražnatovića i pisanju srpskih medija, prijaviti za naredni NBA draft.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

U sjeni veličanstvene pobjede Cedevite nad Partizanom, sa kojom će hrvatska košarka uz hrvatsko finale usred Beograda imati, uz Cibonu, i još jednog predstavnika u Europi, odigrao se novi moment oko odlaska Darija Šarića na NBA draft u Ameriku.

Naime, Final Four u Beogradu pohode i brojni američki skauti koji su u prvom redu došli vidjeti "najvećeg bisera jadranske košarke", kako mu tepaju srbijanski mediji. Njihovu nervozu oko Šarićevog odlaska u SAD pojačavaju i informacije o zainteresiranosti najvećih europskih klubova za njega koje svake minute dolaze u Beograd.

//www.youtube.com/embed/cV1VAv17ZBs

Iako je njegov otac Predrag Šarić u nedavnom intervjuu za Sportski.net kazao da "on svoga sina neće dati nigdje", riječi Darijevog agenta Miodraga "Miška" Ražnatovića govore drugačije.

"Suviše je rano pričati o svemu tome. Ali jedno je zasad sigurno. Dario se još nije prijavio za draft, ali najvjerojatnije ćemo to napraviti", kazao je Ražnatović.

Kako bilo, posljednji rok za prijavu na ovogodišnji NBA draft je nedjelja i biti će interesantno vidjeti hoće li Hrvatska tamo imati i svoga najvećeg talenta.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike