SPLITSKI KOŠARKAŠ NA METI NBA NAVIJAČA: / 'Pošaljite ga negdje u Srbiju da igra košarku'

3.3.2020.
10:00

Ne može se hrvatski centar Ante Žižić pohvaliti baš prevelikom minutažom ove sezone. Više od deset minuta na parketu dobije rijetko, a jedna od tih prilika koje se u posljednje vrijeme događaju jednom u dva mjeseca dobio je u večerašnjoj utakmici protiv Utah Jazza.

Bojan Bogdanović i društvo bili su bolji od Cavsa te rezultatom 126:113 odnijeli pobjedu u gostima. Žižić je za 17 minuta upisao šest poena i dva skoka.

NEVJEROJATNI BOGDANOVIĆ IZVEO LUDOST O KOJOJ ĆE SE JOŠ DUGO PRIČATI: /

Briljirao je u Clevelandu i raspametio Amerikance

Oblačno u Ohiju

Clevelandu je ove sezone to postalo normalno. Momčad je to koja je krenula u rekonstrukciju nakon što se od njih oprostio LeBron James, no čeka ih dug put sa samog dna Istoka do nekih pristojnih mjesta na ljestvici.

Ante Žižić dio je te deprimirajuće priče o momčadi koja je prije samo dvije godine nastupala u NBA finalu. Iz nekog su razloga navijači ljuti baš na njega. Splićanin ima burnu sezonu u kojoj su ga kočile ozljede, a nije pomogla ni „luzerska atmosfera u momčadi“.

Sijevale su uvrede na račun hrvatskog košarkaša tijekom i nakon utakmice s Utahom, evo što su pisali: