Split slavi! Razbili prvake usred Zagreba!

Nakon što su jedva pobijedili Zabok, košarkaši Zagreba u Trnskom nisu imali šanse protiv razigranog Splita. U trećoj utakmici A-1 Lige prvaka gosti su na kraju slavili s ogromnih 106:78!

27.3.2012.
20:05

Već do poluvremena momčad s Gripa napravila je 40 koševa prednosti! Naime, rezultat nakon prvog dijela bio je 69:29 u korist Splićana, dok su nakon prve četvrtine imali 39:15.

Mravi su igrali bez ključnog igrača Marija Kasuna kojem je dijagnosticirana stres-fraktura potkoljenice desne noge, ali i kronična upala tetiva.

Najbolji kod gostiju bili su Babić sa 23, te Dijan i Mimica sa po 16 koševa dok je Nikola Vujčić dodao 14. U bolnom porazu kod domaćina je najbolji bio Mašić sa 37 koševa, a Mulaomerović je ubacio 15.

Momčad trenera Vladimira Androića nije imala najbolji start domaćeg prvenstva. U prošlom kolu mučili su se sa Zabokom i tek u produžecima slavili 100:99, a u prvoj utakmici pobijedili su šibenski Jolly 112:75.