FANTASTIČNI LUKA DONČIĆ BIO JE KLJUČAN IGRAČ U POBJEDI DALLASA: / Zabio je najviše koševa i odlučio utakmicu

Slovenac je odigrao sjajnu utakmicu u Kini

8.10.2018.
23:20

Dallas Mavericksi su u okviru globalizacije NBA odigrali predsezonski duel sa Philadelphijom u Šenzenu, ekipa iz Teksasa je slavila rezultatom 115:112, pa su se tako Mavsi revanširali za poraz od prije nekoliko dana u Šangaju.

Najbolji strijelac

Pobjednički sastav predvodio je sjajni Luka Dončić, koji je u petorci igrao na poziciji krilnog centra. Proveo je bivši as Reala 26 minuta na parketu, a za to vrijeme je upisao 15 poena, pet asistencija i četiri skoka.

Pratili su ga Barea sa 14, Branson s 11, kao i Smith Junior s 10 poena. Kod Sixersa 29 poena Embida, 18 je dodao Covington, po 10 su upisali Redick i Simmons. Kako je Dončić odigrao protiv Philadelphije, možete pogledati u nastavku.