ŠARIĆ UBACIO 13 KOŠEVA, PHOENIX IGUBIO OD WASHINGTONA: / Wizardsi prekinuli gubitnički niz, Sunsi upisali četvrti poraz

Najefikasniji igrač utakmice bio je igrač Washingtona Bradley Beal s 34 poena, devet asistencija i osam skokova, dok je Sunse predvodio Devin Booker sa 33 koša

12.1.2021.
9:48

Washington Wizardsi slavili su u svojoj dvorani protiv Phoenix Sunsa s 128-107, a Dario Šarić je postigao 13 koševa (šut 4-8), 6 skokova i asist za 21 minutu igre.

[VIDEO] NE PAMTIMO KADA JE NETKO OVAKO PONIZIO ŠARIĆA: /

Pogledajte što mu je Nijemac napravio i zašto je snimka hit

Washington je prekinuo niz od tri poraza i ostvarili prvu pobjedu na svom terenu ove sezone, dok je Phoenix upisao četvrti poraz. Junak dvoboja bio je Bradley Beal s 34 poena, devet asistencija i osam skokova, dok je Sunse predvodio Devin Booker sa 33 koša.

Phoenix je s omjerom 7-4 na diobi drugog mjesta Zapada s Clipperima, dok vode Lakersi (8-3).

CJ McCollum za pobjedu

Giannis Antetokounmpo je postigao 22 koša u pobjedi svojih Milwaukee Bucksa (121-99) nad Orlando Magicom, za koje je Crnogorac Nikola Vučević ubilježio 28 poena i 13 skokova. Milwaukee je pobjedom zadržao drugo mjesto na Istoku s omjerom 7-4.

Atlanta Hawksi su s 112-94 porazili koronavirusom desetkovane Philadelphia 76erse na krilima raspoloženg Trae Younga (26, 8 skokova). Kod Sixersa, koji su izgubili četvrtu utakmicu zaredom, najbolji je bio rookie Isaiah Joe sa 18 koševa.

Portland Trail Blazersi su s 112-111 bili bolji od Toronto Raptorsa košem CJ McCollum (30) 10 sekundi prije kraja. U zadnjoj četvrtini Portland je nadoknadio 14 koševa zaostatka, zahvaljujući Damianu Lillardu (23) i Carmelu Anthonyu (20), dok je kod Toronta Pascal Siakam ubilježio prvi triple-double karijere s 22 koša, 13 skokova i 10 asista.