ŠARIĆ PROIGRAO U POBJEDI NAD BABINIM PACERSIMA: / Žižić u porazu Cavsa upisao najbolju utakmicu sezone

Dario Šarić napokon je proigrao u pobjedi nad sunarodnjakom

8.11.2018.
8:28

Philadelphia 76-ersi upisali su 100-94 pobjedu nad Indiana Pacersima, a svoju najbolju utakmicu sezone u ovom hrvatskom okršaju odigrao je Dario Šarić. Igrao je 36 minuta, a upisao je 18 poena uz sedam skokova, dvije asistencije i jednu izgubljenu loptu.

Victor Oladipo predvodio je Pacerse s 36 poena, a Bojan Bogdanović je u 37 minuta igre upisao 13 poena, pet skokova, po jednu asistenciju i osvojenu loptu.

Žižić sjajan za Cavse

Lakersi su ostvarili pobjedu nad Minnesotom 114-110 na gostujućem terenu. LeBron James ubacio je 24 poena uz deset skokova i devet asistencija, Josh Hart i Kuzma dodali su po 21, a Brandon Ingram 20 poena za pobjednički sastav. Rose s 31 poenom i Jimmy Butler s 24 bili su najefikasniji kod Wolvesa. Ivica Zubac nije zaigrao za Lakerse.

Ante Žižić odigrao je najbolju utakmicu sezone boreći se protiv u porazu 95-86 od OKC-a. Mladi hrvatski centar u porazu Cavsa igrao je 17 minuta, upisao je deset poena i devet skokova te tri izgubljene lopte. New York Knicksi slavili su u Atlanti, a Mario Hezonja ubacio je tek jedno slobodno bacanje igrajući dvanaest minuta.

Svi rezultati:

Cleveland-Oklahoma City 86:95 Orlando-Detroit 96:103 Atlanta-New York 107:112 Miami-San Antonio 95:88 Indiana-Philadelphia 94:100 Memphis-Denver 89:87 New Orleans-Chicago 107:98 Utah-Dallas 117:102 Sacramento-Toronto 105:114 LA Lakers-Minnesota 114:110