GLEDAMO I NE VJERUJEMO / Čudesni Francuz kao da nije s ovoga svijeta: Odigrao je brutalnu utakmicu, provjerite kakve je sve majstorije izvodio

Wembanyama je upisao i svoj prvi double-double u NBA karijeri

28.10.2023.
9:55

San Antonio Spursi su kod kuće sa nakon produžetka sa 126-122 slavili protiv Houston Rocketsa, koji su vodili tri četvrtine i veći dio zadnje četvrtine.

Spektakularni FNC 13 na rasporedu je 4. studenoga, a revanš Croate i Vase usred Beograda pratite ekskluzivno na platformi Voyo.

NBA /

Šamanić bolji od Zubca, Šarićevih 5 koševa u pobjedi Warriorsa, a večer je obilježila monstruozna parija Luke Dončića

NBA /

Rocketsi su vodili sedam koševa nakon tri četvrtine i nastavili su držati vodstvo u zadnjoj četvrtini sve dok Victor Wembanyama nije izjednačio rezultat na 111-111 20,2 sekunde prije kraja regularnog dijela. Houstonov Jabari Smith Jr. promašio je tricu 1,2 sekunde do kraja regularnog dijela, čime je utakmica otišla u produžetak.

Devin Vassell je predvodio Spurse sa 25 koševa, a prvim draftu, rookie Wembanyama je upisao svoj prvi double-double u NBA karijeri s 21 poenom i 12 skokova.

Čudesni Francuz istaknuo se s mnoštvom krasnih poteza, popu dvostruke blokade u istoj akciji koju možete pogledati OVDJE i s dva monstruozna zakucavanja koja možete pogledati OVDJE.