PETROVIĆ RAZBJESNIO SRPSKU LEGENDU: / 'E moj Aco, a da baba ima k.... bila bi deda'

Hrvatski košarkaški izbornik svojim je izjavama o nedavnom porazu od Srbije na Olimpijskim igrama u Rio de Janeru privukao interes tamošnje javnosti.

4.9.2016.
16:17
AFP, ANDREJ ISAKOVIC

ACO SE PREDOMISLIO: ‘Ja najviše zaslužujem tu poziciju. Imam pravo da se autokandidiram’

ACO SE PREDOMISLIO: /

'Ja najviše zaslužujem tu poziciju. Imam pravo da se autokandidiram'

U razgovoru za Sportske novosti osvrnuo se na suđenje, a jedna njegova izjava posebno je zasmetala bivšeg vaterpolskog reprezentativca Srbije Aleksandra Šapića.

Naime, Petrović je pojasnio kako je Hrvatska u prvih 20. minuta bila besprijekorna 'bez obzira na pet-šest napadačkih skokova Srbije'.

Stigao odgovor

"Mi smo riješili središnji pick, ubili Boga u Teodosiću i vodili 38:32. Kad bismo sklonili u stranu treću četvrtinu, mi smo u 30 minuta Srbiju dobili 17 razlike!", pojasnio je Petrović.

Uskoro je dobio odgovor od vaterpolske legende.

""Kaže Aca Petrović - Da sklonimo u stranu 3. četvrtinu mi smo u 30 minuta dobili Srbiju 17 razlike! E moj Aco, a da baba ima k.... bila bi deda", poručio je Šapić putem Twittera.

On je tijekom karijere, inače, igrao za Partizan, Crvenu zvezdu i Bečej, Savonu, Sturm i Camogli, a za reprezentacije Jugoslavije i Srbije odigrao je 370 utakmica i postigao 933 zgoditka.