SLAVLJE PARTIZANA / Obradović otkrio drama na poluvremenu utakmice u Splitu: 'Otišao je u bolnicu'

Split niti u jednom trenutku nije bio konkurentan mnogo jačem suparniku koji je odigrao upravo onoliko dobro koliko je trebalo za sigurnu pobjedu.

6.11.2023.
9:23
Ivana Ivanovic/PIXSELL

Košarkaši Splita u susretu su 6. kola regionalne ABA lige pretrpjeli uvjerljiv 53-76 (13-22, 16-22, 11-20, 13-12) poraz od branitelja naslova Partizana.

ABA LIGA /

Zadar poražen u Srbiji uz jako upitne sudačke odluke koje su promijenile susret

ABA LIGA /

Derek Fundenburk je sa 12 poena i šest skokova bio najbolji kod Splita kod kojega je povratnik Shannon Shorter za 21 minutu na terenu ubacio četiri poena uz pet skokova, dok je Uroš Trifunović sa 13 ubačaja bio najefikasniji kod Partizana. Split je sad na omjeru pobjeda i poraza 1-5, a Partizan na 5-1.

Trener Partizana Željko Obradović imao je samo riječi hvale za publiku u Splitu.

"Želim sve najbolje Splitu, i još se želim zahvaliti splitskoj publici na izuzetnoj dobrodošlici i svim ljudima ovdje, na divnom gostoprimstvu i to je ono što zaista želim istaknuti. Hvala svima, osjećali smo se ova dva dana vrlo ugodno u Splitu", rekao je Obradović.

Partizan je drugo poluvrijeme igrao bez Alena Smailagića koji je završio u bolnici.

"Imali smo situaciju na poluvremenu da je Smailagić dobio udarac i da je otišao u bolnicu. Žalio se na veliku bol u plućima. Nadam se da je sve u redu s njim", otkrio je Obradović.

Spektalurne borbe s FNC-a iz Beograda pogledajte na platformi Voyo.