ODMAH GA POSLALI KUĆI / Nevjerojatne scene na minuti odmora: Nakon verbalnog obračuna izgubio živce i šakom udario suigrača

Minnesota Timberwolvesi su sa 113-108 u posljednjoj utakmici regularnog dijela NBA lige slavili protiv New Orleans Pelicansa, a u prvom poluvremnu smo vidjeli nevjerojatne scene na njihovoj klupi

10.4.2023.
8:31
Screenshot

U trenucima kada je Minnesota gubila 12 razlika krajem prvog poluvremena njihov trener Chris Finch pozvao je minutu odmora ni ne sluteći što će se dogoditi.

PALA ODLUKA /

Zbog marihuane su ih slali na liječenje i žestoko novčano kažnjavali: Ta odredba sada odlazi u povijest

Naime, na klupi je prvo došlo do verbalno obračuna Rudyja Goberta i Kylea Andersona, da bi Gobert potom izgubio živce, prišao suigraču i udario ga šakom.

Odmah su uskočili ostali suigrači i razdvojili ih. Video pogledajte ovdje.

"Odlučili smo Goberta poslati kući poslije incidenta u drugoj četvrtini. Njegovo ponašanje na klupi je bilo neprihvatljivo i nastavit ćemo rješavati situaciju unutar momčadi", oglasili su se Timberwolvesi.

Minnesota je na kraju slavila 113-108, a do pobjede ih je vodio Karl Anthony Towns s 30 poena i osam skokova.