NESHVATLJIV POTEZ OSTAVIO SVE U NEVJERICI: / Tragičar prve utakmice finala pojasnio akciju koja je razbjesnila Jamesa

Košarkaši Golden State Warriorsa pobijedili su Cleveland na otvaranju finala

1.6.2018.
9:51

Velika drama odvijala se u prvoj finalnoj utakmici NBA lige u kojoj su Golden State Warriorsi slavili protiv Cleveland Cavaliersa u produžetku 124-114.

KAKAV POČETAK NBA FINALA: /

Čudesni LeBron zabio 51 poen i prestigao Jordana, suci i najveća glupost u povijesti finala obilježile utakmicu

U završnih 4.7 sekundi osnovnog dijela, pri vodstvu domaće momčadi 107-106, George Hill je zaradio dva slobodna bacanja i ubacio prvo za 107-107, ali promašio u drugom pokušaju.

No, J. R. Smith je uhvatio loptu pokraj Kevina Duranta i neshvatljivo odjurio od koša, kao da je Cleveland u vodstvu, na užas LeBrona Jamesa koji je prvo tražio loptu, a onda pokušao pozvati minutu odmora, ali je tada vrijeme već isteklo. U produžetku je Golden State iskoristio priliku i u prve tri minute serijom 9-0 zapečatio pobjedu.

LeBron napustio presicu

"Išao sam se probiti na poziciju za šut. Znao sam da je rezultat neodlučan i mislio sam da ćemo pozvati time out. Da sam mislio da vodimo, držao bih loptu i dopustio im da me fauliraju", pojasnio je Smith svoj potez.

LeBron James je ostao u nevjerici nakon poteza suigrača. Na snimci sporne situacije čini se kako je Smith na reakciju Jamesa odgovorio kako je mislio da vode, no to nije utješilo najboljeg košarkaša današnjice.

"Ne znam što mu je bilo u glavi. Ne znam što me želite pitati", poručio je kratko James, koji je napustio presicu jer su mu dosadila pitanja o tome je li Smith znao koji je rezultat.

Naime, trener Tyronn Lue je izjavio da je Smith mislio da Cavsi vode s poenom razlike, dok je sam igrač kao što se može gore vidjeti izjavio drugačije.