NEMA IH PUNO TAKVIH: / Hrvatski košarkaš gledao je kako Anthony ispisuje povijest

Samo dan nakon što su od Portlanda pretrpjeli najveći poraz, inače tek peti u dosadašnjem dijelu sezone, košarkaši Golden State Warriorsa vratili su se pobjedničkim navikama.

21.2.2016.
10:54

Klay Thompson je ubacio 32 (uz sedam skokova), a Stephen Curry 23 poena (uz devet asistencija) u utakmici u kojoj je jedanaesti triple-double sezone uhvatio Draymond Green. Ubacio je 18 koševa, uhvatio 11 lopti i podijelio ih deset suigračima za koš u 49. pobjedi u sezoni u kojoj brane naslov. Šesnaest je za poraženu momčad ubacio i 21 skok upisao DeAndre Jordan.

Melo među elitom

Niz od sedam poraza prekinuli su New York Knicksi 103-95 pobjedom protiv Minnesota Timberwolvesa u Minneapolisu uz 30 koševa i 11 skokova Carmela Anthonyja. Jedan od ubačaja iz posljednje četvrtine utakmice bio je onaj kojim je prebacio granicu od 22.000 poena u karijeri postavši tek 30. igrač kojem je to pošlo za rukom.

Svjedočio je tome i Damjan Rudež koji u nepune četiri minute nije niti pokušao pogoditi koš Knicksa.