MOĆNI BIG ZU: / Spektakularnim potezom raspametio i komentatore; 'Čuvajte se, dolazi Ivica Zubac, prejako je ovo bilo od njega'

'Čuvajte se, dolazi Ivica Zubac'

14.1.2021.
8:43
Screenshot

Najbolji hrvatski centar Ivica Zubac noćas je po hrvatskom vremenu sudjelovao u pobjedi svojih Clippersa protiv Pelicansa u Staples Centeru 111:106.

Posebno je oduševio na početku posljednje četvrtine kad je, pri rezultatu 85:79 za domaći sastav iz Los Angelesa, primio jednu odlično podvaljenu loptu Paula Georgea, ušao pod koš odlično se postavivši u reketu, izdominirao igrača na sebi te maestralno, moćno zakucao između dvojice košarkaša momčadi iz New Orleansa. Komentatori utakmice konstatirali su:

Nisu ga mogli zaustaviti u naletu

LUDNICA U NBA LIGI: /

Lillard odigrao strašnu utakmicu; Dončić ponovno oduševio Ameriku; Svašta se događalo protekle noći

"Čuvajte se, dolazi Ivica Zubac. Da, on je došao u punoj brzini, pokušali su ga zaustaviti, ali bilo je to prejako ipak od Big Zua". OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

Dobar prosjek, ali morao bi se još popraviti u skokovima

Inače, Ivica Zubac je, ušavši s klupe, za 22 minute igre ubacio 9 poena uz 7 skokova, 1 asistenciju i jednu izgubljenu loptu, ovog puta i bez blokade.

Iz igre je za dvicu gađao savršenih 3-3, s linije slobodnih bacanja 3-4. Centar iz Čitluka ove sezone je, nakon 11 utakmica u kojima se nastupio, na prosjeku od 7.4 poena, 4.1 skoka i 0.9 asistencija po utakmici.

REZULTATI: Charlotte Hornets - Dallas Mavericks 93:104 Detroit Pistons - Milwaukee Bucks 101:110 New York Knicks - Brooklyn Nets 109:116 Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies 107:118 Oklahoma City Thunder - Los Angeles Lakers 99:128 LA Clippers - New Orleans Pelicans 111:106 Sacramento Kings - Portland Trail Blazers 126:132