MLADI VUKOVI PALI U ZAGREBU: / Igokea bolja od Cibone, Bundović i Prkačin zabili najviše kod cibosa

Igokea sada ima osam pobjeda i dva poraza i druga je na ljestvici sa 18 bodova

18.12.2020.
22:24
Josip Regovic/PIXSELL

U prvoj utakmici 11. kola ABA Lige Igokea je u petak pobijedila Cibonu u Zagrebu 88:80.

EFES I OSMI PUT PORAŽEN U EUROLIGI: /

Krunoslav Simon vukao je koliko je mogao 34 minute; Bila je to večer potopa Turaka

Najbolji kod Cibone bio je Filip Bundović sa 23 poena, Scott Michael Reynolds je dodao 21, a Roko Prkačin 14. Igokeu je predvodio StefanPot sa 16 ubačaja, a Anthony Clemmons je ubacio 13 koševa.

Serija Igokee 11-0

Cibona je dobro otvorila utakmicu i nakon osam minuta je vodila 21:15 no Igokea do kraja prve četvrtine dolazi na 23:22. U drugoj četvrtini, dominacija Igokee i serijom od 11-0 između 14. i 16. minute dolazi u vodstvo od 13 koševa (39:26). Cibona se nakon toga nije uspjela 'vratiti u igru' i nadokadniti razliku.

Igokea sada ima osam pobjeda i dva poraza i druga je na ljestvici sa 18 bodova, dok je Cibona sa samo tri pobjede i osam poraza na devetom mjestu i ima 14 bodova.