čeka ga još jedan pregled / Koštao ga udarac u glavu: upitan nastup Lovea u trećoj utakmici

Love je u drugoj četvrtini utakmice u Oaklandu u borbi za loptu dobio udarac laktom u potiljak od Harrisona Barnesa

8.6.2016.
10:27

Nastup krilnog centra Cleveland Cavaliersa Kevina Lovea u trećoj utakmici finala doigravanja NBA lige protiv branitelja naslova Golden State Warriorsa u srijedu upitan je zbog udarca u glavu kojega je zadobio u prvom poluvremenu druge utakmice igrane u Oaklandu u nedjelju.

Love je u drugoj četvrtini utakmice u Oaklandu u borbi za loptu dobio udarac laktom u potiljak od Harrisona Barnesa, te se nakon kraćeg boravka na klupi vratio u utakmicu, no početkom treće četvrtine je zbog vrtoglavice napustio utakmicu.

U utorak je Love propustio trening, a o tome hoće li se pojaviti u sastavu srijedu bit će odlučeno nakon što u srijedu obavi još jedan liječnički pregled.

Love je udarac zadobio pri rezultatu 39-30 za Warriorse, a utakmica je završila rezultatom 110-77, te su tom pobjedom Warriorsi poveli sa 2-0 u seriji koja se igra na četiri pobjede.