Kakva najava Partizana! Vukovi u Srbiji slavili + 43

Košarkaši Cibone deklasirali su Hemofarm u Vršcu sa 98:55 u zaostaloj utakmici 20. kola regionalne ABA lige. Odlična je to najava za subotu i utakmicu protiv Partizana u Draženovom domu u 17 sati

22.2.2012.
19:20

U prvih 20 minuta momčad Jasmina Repeše odigrala je fantastično, pa je tako nakon prve četvrtine vodila s 19 razlike (29-10), a na poluvremenu s nevjerojatnih +44 (61-17).

Šestoricu dvoznamenkastih Vukova predvodili su Kus i Marčinković s 15 koševa, Suton je ubacio 14, Harper 13, a Zubčić i Rozić 10 koševa. Zanimljivo, Rozić je ubacio prvih deset koševa Cibone na susretu, od čega dvije trice. U redovima indisponiranog Hemofarma najefikasniji s 14 koševa bio je Jeremić.

Cibona je ovom pobjedom došla do omjera 11-9, što joj donosi diobu petog mjesta, zajedno sa Širokim, Zagrebom i Union Olimpijom. Četvrta Budućnost je na omjeru 13-6. Vodeća momčad lige je Maccabi (18-1), a iza njih su Cedevita (15-4) i Partizan (14-6).

Upravo je treća momčad lige sljedeći protivnik Vukova. Utakmica se igra u subotu u 17 sati u Draženovom domu.