PREUZEO ODGOVORNOST / Hezonja privukao pažnju izjavama: 'Isključivi sam krivac, to je istina i mora se reći kako jest'

Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja je za 32 minute upisao osam poena, osam skokova i dvije asistencije

27.5.2024.
10:00

Košarkaši grčkog Panathinaikosa novi su prvaci Europe nakon što su u finalnom susretu u Berlinu pobijedili branitelja naslova Real Madrid s 95-80. Za Pao je to sedma titula, a Real je ostao na rekordnih 11 naslova prvaka Europe.

UOČI UTAKMICE /

Legendarni O'Neal 'odlijepio' na popularni hit poznate zagrebačke grupe

Kraljevski klub je bolje otvorio susret, na koncu prve četvrtine imao je 11 koševa prednosti (36-25). U drugoj četvrtini Real je imao i +14 (41-27), no Grci su smanjili na samo koš zaostatka (46-45). Na odmor se ipak otišlo s +5 za španjolski sastav. Ipak, u drugom poluvremenu potpuni preokret Grka koji su u jednom trenutku imali i plus 18 (95-77), da bi na kraju završilo 95-80.

Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja je za 32 minute upisao osam poena, osam skokova i dvije asistencije. Hrvatski košarkaš nakon poraza u finalu preuzeo je odgovornost za poraz, a Marca ističe kako nakon dvoboja nitko nije privukao više pažnje od njega zbog toga.

"Poraz je isključivo moja krivica. Izgubio sam vrlo važnu titulu za svoju momčad. Apsolutno. To je istina i mora se reći kako jest", rekao je Hezonja.

"U košarci, ako ne zabijaš koševe, ne ideš nikamo. Možeš pričati o obranama i svim tim sr*njima koja izgledaju jako lijepo za internet, ali ako ne zabijaš, ne možeš ništa učiniti", dodao je.