UVJERLJIVO PRVI / Real nastavio dominaciju u Euroligi: Hezonja i Musa 'zatrpali' koš Partizana

Utakmica je prelomljena tijekom treće četvrtine, a nakon kraja te dionice Real je imao čak 25 poena prednosti.

21.12.2023.
22:43

Košarkaši madridskog Reala nastavili su dominirati ovosezonskom Euroligom te su ovog četvrtka na domaćem parketu, u 16. kolu, svladali Partizan s uvjerljivih 91-75.

RADOST LOPTANJA POD OBRUČIMA /

Zubac imao važnu ulogu u pobjedi nad Dončićevim Dallasom, Embiid nastavio dominirati, Knicksi bolji u derbiju večeri

Od početka je Real vodio te je konstantno povećavao razliku. Utakmica je prelomljena tijekom treće četvrtine, a nakon kraja te dionice Real je imao čak 25 poena prednosti.

Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja odigrao je za Real 17 minuta te je ubacio 14 poena uz 4-5 šut za dva poena i 2-6 za tricu. Uz to je imao i tri skoka te jednu ukradenu loptu. Prvi strijelac Reala bio je Džanan Musa koji je ubacio 23 poena, a kao i Hezonja 14 koševa za Madriđane je postigao Vincent Poirier.

Real je uvjerljivo vodeći na ljestvici s omjerom 15-1. Slijede Virtus iz Bologne s 11-5 te Barcelona koja ima deset pobjeda i pet poraza.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Kauboja na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.