GARNETT UNIŠTIO GRIFFINA: / U NBA večeri bez Hrvata istaknuo se Mirza Teletović

Sinoć je u NBA-u odigrano devet utakmica, a nitko od hrvatskih košarkaša nije nastupio.

8.12.2015.
8:56
Screenshot

Njegov Phoenix gostovao je u Chicagu, a iako su u zadnjoj četvrtini gubili 16 razlike uspjeli su pred sami kraj doći do izjednačenja, 101-101, a onda je Teletović odlučujućim šutem donio pobjedu Sunsima. Ukupno je zabio 20 poena.

Ovacije za Kobea

San Antonio je s 51 razlike (119-68) uništio Philadelphiju. Trener GreggPopovich za ovaj susret nije koristio TimaDuncana, KawhijaLeonarda i Manua Ginobilija.

Kobe Bryant igra svoju posljednu NBA sezonu, pa mu se prilikom svake utakmice nakloni publika. Tako je bilo i u Torotnu gdje je pred rekordnim brojem gledatelja (20.163) zabio 22 koša u porazu LA Lakersa 93-102.

Minnesota DamjanaRudeža (nije igrao) izgubila je od LA Clippersa 106-110. Najljepši trenutak utakmice bilo je zakucavanje KevinaGarnetta u trećoj četvrtini. RickyRubio osvojio je loptu pa je krenuo u kontru. Kada je vidio da se ispred njega nalazi BlakeGriffin odlučio se na povratno dodavanje za Garnetta, koji je akciju završio prekrasnim zakucavanjem preko ponajveće NBA zvijezde.

No, to nije pomoglo Minnesoti. Najbolji kod Clippersa bili su DeAndreJordan (21 koš, 12 skokova, četiri blokade)i Griffin (16 koševa, 11 skokova). Minnesottu je rpedvodio ZachLaVine (21 koš). Garnett je zabio pet poena u 18 minuta.

Rezultati

Philadelphia - San Antonio 68:119

Charlotte - Detroit 104:84

New Orleans - Boston 93:111

Chicago - Phoenix101:103 Milwaukee- Portland 90:88 Minnesota - LA Clippers106:110 Toronto - La Lakers 102:93

New York- Dalas 97:104

Miami- Washington 103:114