FANTASTIČNA UTAKMICA: / Lakersi odigrali nevjerojatno drugo poluvrijeme i slavili nakon preokreta

LA Angeles Lakers sinoć su u svom Staples centru pobijedili Chicago Bullse sa 103-94 iako su zaostajali čak 19 koševa.

22.11.2017.
9:15
Screenshot: Twitter

Nakon lošeg prvog poluvremena Lakers su nadoknadili sve igrom u druge dvije četvrtine. Lakersi (8-10) su s 42 koša i 13 izgubljenih lopti u prvom poluvremenu došli na 62 koša i jednu izgubljenu loptu u drugom.

BOJAN BOGDANOVIĆ ODIGRAO UTAKMICU SEZONE! Vođa hrvatske reprezentacije uništio Hezonjin Orlando Magic

No, obrana im je bila konstantna i ograničili su Bulls (3-12) na 38.3 posto šuta iz igre, a u drugom poluvremenu na svega 28 posto.

Najbolji strijelac Lakersa bio je Kyle Kuzma sa 22 koša od čega su četiri trice, a Kentavious Caldwell-Pope je utakmicu zavšio sa 21 pogotkom, devet skokova, četiri asistencije. Caldwell Pope je bio ključni igrač na kraju utakmice kada je u zadnjih šest minuta zabio 11 koševa na koje Bullsi nisu imali odgovora.

Ivica Zubac je odigrao tri minute za Lakerse i u tom je vremenu pogodio jedan koš iz jendog pokušaja i ugrabio jedan skok. Kod Chicaga je najbolji bio Denzel Valentine sa 17 koševa, Antony Blakeney je dodao 15, a Robin Lopez 14.

Los Angeles Lakers - Chicago Bulls 103-94

(Ivica Zubac je u 3 minute za LA Lakerse zabio dva koša i ugrabio jedan skok)