'ŠOK U SUSJEDSTVU' / Eksplozija reakcija u srpskim medijima nakon poraza Hrvatske: 'Komšije ne idu na SP... Nastavlja se kletva'

Srbijanski portali odmah su krenuli s komentiranjem novoga debakla Hrvatske

3.7.2022.
23:31
Goran Kovacic/PIXSELL

Hrvatski košarkaši poraženi su od Finske sa 79-81 (17-21, 17-22, 27-17, 18-21) u utakmici posljednjeg kola skupine C prvog kruga europskih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2023., odigranoj u nedjelju u riječkoj dvorani Zamet, i tako su ostali bez plasmana u drugi krug.

KADA SE SRETNU DVA DEJANA... /

Nevjerojatan susret o kojemu će se još dugo pričati: Lovren u Rusiji srdačno pozdravio trenera Crvene Zvezde

Hrvatska je odigrala polovično dobru utakmicu, loše su otvorili u prvom poluvremenu, da bi onda nakon druge četvrtine kreirali preokret i stvorili si veliku prednost koju su održavali sve do posljednjih nekoliko minuta utakmice. A onda je nastala katastrofa.

Hrvatska je u posljednjoj minuti imala ogromnu prednost, utakmica im je bila u šaci, ali promašili su nevjerojatnih sedam od osam slobodnih bacanja, Gdnjidić četiri, Bogdanović jedno i Zubac dva, i na kraju su praktički dobivenu utakmicu na bizaran način izgubili.

Srbi: 'Kletva Hrvata se nastavlja'

Srbijanski portali odmah su krenuli s komentiranjem novoga debakla Hrvatske.

"Agonija Hrvatske se nastavlja: Komšije ne idu na Svjetsko prvenstvo!", piše Kurir.

"Kletva Hrvata se nastavlja: Finci ih u posljednjim sekundama ostavili bez Svjetskog prvenstva, Zubac tragičar!", piše Telegraf.

"Hrvati ostali bez Svjetskog prvenstva, Finci pogodili trojku u finišu", piše MozzartSport.

"Lauri Markanen rasplakao Hrvatsku: Centar Clevelanda ih trojkom izbacio iz trke za Svjetsko prvenstvo", piše Blic.

"Finci nokautirali Hrvate! Šok u komšiluku! Ostali bez plasmana na Svjetsko prvenstvo!", piše Informer.