DVOBOJ FAVORITA OTIŠAO NA STRANU PRVAKA: / Warriorsi prekinuli zastrašujuću seriju Rocketsa i to bez jedne od najvećih zvijezdi

Houston je bio u 'živom' nizu od devet pobjeda, a Golden State je utakmicu odigrao bez Kevina Duranta

14.3.2019.
10:22

Golden State Warriorsi su sinoć prekinuli niz od četiri poraza svladavši u gostima Houston Rocketse sa 106-104, a Phoenix Sunsa Dragana Bendera su kod kuće doživjeli još jedan poraz od Utah Jazza.

Golden State je predvodio Klay Thompson koji je utakmicu završio sa 30 koševa od je pet trica, DeMarcus Cousins je ubacio 27 koševa, a Stephen Curry 24. Warriorsi su tako, i to u izostanku Kevina Duranta, prekinuli niz od devet pobjeda Houstona u čijim je redovima najbolji bio James Harden sa 29 poena i deset asistencija.

Bender ubacio tri poena

Od Phoenix Sunsa su još jednom bolji bili Utah Jazz koji su u gostima slavili sa 114-97. Donovan Mitchell je za pobjedu gostujuće momčadi ubacio 26 koševa, a Rudy Gobert je dodao 18 uz 20 skokova.

Devin Booker je predvodio Phoenix sa 27 koševa, a Bender je u 14 minuta na terenu zabio tri koša pogodivši jedini pokušaj iz igre, onaj iza crte za tri poena. Upisao je i tri skoka i jednu asistenciju.

Triple-double Westbrooka

Oklahoma City Thunder su kod kuće sa 108-96 nadigrali Brooklyn Netse iako su u drugoj četvrtini zaostajali 17 koševa. Paul George i Russell Westbrook su zajedno ubacili 56 koševa za Oklahoma City. Westbrook je utakmicu završio sa 31 košem, 12 skokova i 11 asistencija.

Washington Wizards su kod kuće sa 100-90 bili bolji od Orlando Magica, a do pobjede ih je predvodio Bradley Beal sa 23 poena.

Miami Heat su kod kuće sa 108-74 razbili Detroit Pistonse otvorivši drugo poluvrijeme utakmice serijom 21-0, a Atlanta Hawks sa 132-111 Mephis Grizzliese.

NBA liga, rezultati:

Miami Heat - Detroit Pistons 108-74 Washington Wizards - Orlando Magic 100-90 Oklahoma City Thunder - Brooklyn Nets 108-96 Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies 132-111 Houston Rockets - Golden State Warriors 104-106 Phoenix Suns - Utah Jazz 97-114 (Dragan Bender je odigrao 14 minuta za Phoenix, zabio je tri koša i upisao tri skoka i jednu asistenciju)