SJAJNA VEČER /

Čudesni Dončić predvodio Dallas do pobjede, u New Yorku odjekivalo: 'MVP, MVP'

Luka Šamanić je u pobjedi svoje momčadi sudjelovao s tri koša i dva skoka za šest minuta

7.2.2024.
8:31

Luka Dončić odigrao je još jednu sjajnu utakmicu u dresu Dallas Mavericksa. U pobjedi kod Brooklyn Netsa 119-107 zaustavio se na 35 poena, 18 skokova i devet asistencija.

KRENULE PRLJAVE IGRICE? /

Simon se povukao sa Barićeve liste zbog 'prijetnji': Je li ovo pokušaj 'spina'?

Čak nije bio ni najbolji strijelac Mavsa, jer je Kyrie Irving ubacio 36. Netse je predvodio Bridges s 28 poena.

No koliko je Slovenac bio dobar najbolje govori to da su domaći navijači u završnici dvoboja kada je izvodio slobodna bacanja počeli vikati: 'MVP, MVP.'

Ujedno bila je to jedina gostujuća pobjeda u NBA prošle noći u sedam utakmica. Spomenimo još kako je Utah Jazz bio bolji od Oklahoma City Thundera 124-117, a Luka Šamanić je u pobjedi svoje momčadi sudjelovao s tri koša i dva skoka za šest minuta.

Šamanić je sva tri koša postigao iz slobodnih bacanja (3/4), a iz igre je gađao 0/3.