Cibona upisala treću uzastopnu pobjedu!

Košarkaši Cibone upisali su u četvrtom nastupu u regionalnoj ABA ligi treću uzastopnu pobjedu, svladavši u gostima Zlatorog Laško s 84:76.

22.10.2011.
21:42

Nakon što su u prvom poluvremenu obje momčadi postigle po 52 koša, Cibona je utakmicu prelomila u trećem periodu, u kojem je, doduše, ubacila samo 12 poena, ali su domaćini u tom dijelu postigli samo tri koša! U posljednjoj četvrtini su se domaćini približili na zaostatak 71:75, ali nisu mogli ozbiljnije ugroziti pobjedu Vukova.

Brian Chase je s 20 poena bio najbolji igrač Cibone. Gađao je 3-4 za dva poena, 4-6 za trice i 2-2 iz slobodnih bacanja. Dodao je i dvije asistencije. Damjan Rudež dodao je 17 koševa, a Hrvoje Kovačević i Goran Suton po 13. Suton je imao i 12 skokova.

Zlatorogu je ovo bio četvrti uzastopni poraz, pa će priliku za prvu pobjedu morati tražiti nekom drugom prilikom.