CEDEVITA UVJERLJIVO PORAŽENA U PODGORICI: / Od Eurokupa se oprostili sa šest poraza, Ukić jedini dvoznamenkast i to s 10 koševa

Roko Leni Ukić s 10 poena bio je jedini dvoznamenkast u sastavu Cedevite

7.2.2018.
21:25
PIXSELL

Košarkaši Cedevite svoj su ovosezonski nastup u Eurokupu okončali visokim 52-84 (6-23, 17-20, 12-24, 17-17) porazom na gostovanju kod Budućnosti u Podgorici te su u skupini G TOP-a 16 završili na posljednjem mjestu s omjerom pobjeda i poraza 0-6.

Cedevita je vrlo loše krenula u utakmicu bez rezultatskog značaja pa je domaći sastav već u prvom poluvremenu ostvario 20 pogodaka prednosti. Ta je prednost u trećoj četvrtini narasla i na 32 razlike, a u četvrtoj je dosegla i najvećih 34 razlike.

Roko Leni Ukić s 10 poena bio je jedini dvoznamenkast u sastavu Cedevite, dok je Suad Šehović ubacio 14 koševa za Budućnost koja je s omjerom 4-2 zauzela drugo mjesto u skupini te će igrati u četvrtfinalu.