BRANITELJI NASLOVA POVELI PROTIV NETSA U SERIJI 2:0: / Pogledajte urnebesnu reakciju zvijezde Raptorsa nakon utakmice

Toronto došao do druge pobjede u prvom kolu doigravanja za NBA prvaka

20.8.2020.
5:13

Košarkaši Toronta ostvarili su i drugu pobjedu u prvom kolu doigravanja za NBA prvaka svladavši u srijedu u Orlandu momčad Brooklyna sa 104:99 te branitelji naslova u seriji na četiri pobjede vode sa 2:0. OVDJE pogledajte kako je to izgledalo.

ŠTO SE TO DOGAĐA NA POČETKU PLAYOFFA? /

Favoriti izgubili prve utakmice; Povijesni triple-double Jamesa, maestralne partije Lillarda i Hardena

Netsi bili bliže pobjedi, a u prvoj četvrtini su imali i 14 koševa prednosti

Sve do posljednje četvrtine Netsi su bili bliže pobjedi, a u prvoj četvrtini su imali i 14 koševa prednosti. Na početku četvrtog dijela utakmice vodili su sa 80:74, ali su Raptorsi uspjeli u zadnjem periodu nadigrati Brooklyn sa 30:19.

Ipak, Netsi su dobili priliku izboriti produžetak, kad su pri zaostatku 99-102 imali 15 sekundi za zadnji napad. No, Harrisovo dodavanje je presjekao Kyle Lowry, a Norman Powell zakucao u kontranapadu za potvrdu pobjede.

Powell je sa 24 koša podijelio epitet najboljeg strijelca Raptorsa s Fredom VanVleetom koji je imao i 10 asistencija. Kyle Lowry je ubacio 21 koš, a Pascal Siakam je postigao 19 poena.

Šestorica dvoznamenkastih strijelaca kod Brooklyna

Šestoricu dvoznamenkastih strijelaca kod Brooklyna predvodili su Garrett Temple sa 21 košem i Timothe Luwawu-Cabarrot sa 17. Caris LeVert je z 16 poena imao i 11 asistencija, a Jarrett Allen je uz 14 koševa uhvatio 15 skokova i podijelio tri blokade.

Sljedeća, treća utakmica ove serije na rasporedu je u petak, od 19.30 sati po srednjoeuropskom vremenu.